אחסון? דומיין? מה זה??

בואו נדבר על מושגי בסיס לבניית נכס דיגיטלי, מה זה אחסון ודומיין??
אחסון
כדי שהנכס יהיה שלכם יש צורך באחסון, אחסון זה השטח שלכם במדיה. לדוגמה, אם אתם רוצים לבנות בית אתם לא יכולים לבנות בכל מקום, אתם צריכים לרכוש שטח ועליו לבנות את הבית שלכם. כך גם בנכס, נרכוש שטח ואז נבנה עליו את הנכס הדיגיטלי שלכם. מה ההבדל בין הפלטפורמוט האחרות? למה לא לעשות בהם במקום לרכוש עכשיו אחסון? ברגע שהשטח לא שלכם גם הנכס הזה לא שלכם, מה הכוונה? כשהנכס הוא שלכם אז כל כניסה אליו מקדמת אתכם, את הנכס שלכם, מה שנקרא: קידום אורגני בגוגל, אבל כשהשטח לא שלכם, אז אתם שוכרים, וזה לא מקדם אתכם זה מקדם את החברה שמימנה אתם שוכרים.
לא חבל?
לכן אני תמיד ממליצה, קנו שטח משלכם תבנו בו את הנכסים שלכם. אתם יכולים לבנות מה שרק תרצו שם. גם דף נחיתה גם אתר להוסיף עוד עמוד, מה שאתם רוצים על גבי שטח אחד.
דומיין
זאת הכתובת שלכם כמו שלבית יש לכם כתובת, לשם שולחים דואר, אותה אתם שולכים למי שרוצה להגיע אלכם. כך גם לנכס הדיגיטלי שלכם יש כתובת במדיה, כתובת שהיא רק שלכם. אף אחד אחר לא יכול לרכוש אותה אחרי שאתם רכשתם. עבור דומיין משלמים באופן חד פעמי פעם אחד בשנה, כל שנה יש צורך לחדש את הדומיין שלכם. טיפ בבחירת דומיין זה צריך להיות שם פשוט, קליט, תבדקו שאין משהו דומה כבר ברשת שאז יוכלו להתבלבל בין שנכם. משהו שכשהוגים אותו אין הרבה אופציות לכתוב אותו, ככה יוכלו לזכור אותו בעל פה ולא להסתבך איך רושמים את זה.
בהצלחה!
יוו כמה זה רגע מרגש!
הרגע שהנכס שלכם מקבל שם! כמו שנותנים שם לתינוק?
זה השם שילך איתכם לאורך כל הדרך,
השם שתרצו שכל אחד יכיר.
ספרו לי על הרגע שהחלטתם על השם של הדומיין שלכם, איך זה היה?
ואם אין לכם עדיין, שתפו מה אתם חולמים שהוא יהיה ?
מסקרן אותי לשמוע?
ותזכרו,
פשוט לבנות נכס דיגיטלי עם מיטל ניזר

נהנתם מהמאמר? שתפו אותו עם חבר :)

לשתפו בפייסבוק
לשתף בוואצאפ
לשתף במייל
לשתף בליקדין