7 סיבות למה אתה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי

העולם שלנו, בפרט בעידן הקורונה, מתנהל המון ברשת. ברשת כל הידע פרוס לפנינו ולפני הלקוחות שלנו בכל רגע ורגע והאתגר שלנו כבעלי עסקים, הוא להיות נוכחים ברשת באופן נגיש ונח. יש הרבה אפשרויות לנוכחות משמעותית ברשת, והיום אני רוצה לספר לכם על האפשרות של כרטיס ביקור דיגיטלי והיתרונות שלו בנוכחות ברשת.

אז למה כדאי שיהיה לך כרטיס ביקור דיגיטלי?

  1. פשוט וקל הכרטיס זמין 24/7, אין צורך יותר לשמור בתיק ערמות של כרטיסי ביקור וגם לא לדאוג שהלקוחות יאבדו את הכרטיס. בלחיצת כפתור כל הפרטים שלכם מסודרים ומעוצבים במקום אחד. והלקוחות יכולים בקליק אחד ליצור איתכם קשר, לקבוע פגישה או להתרשם מהעסק שלכם.
  2. גישה מהירה לעסק שלכם בכל דרך שהלקוח יבחר כרטיס דיגיטלי מאפשר ללקוח לפנות אלינו בכל ערוץ שנוח לו בלחיצת כפתור: פייסבוק, שיחת טלפון, וואצאפ, וויז, תצוגת גלריה, כניסה אתר ועוד… בקיצור, גישה מהירה לעסק שלכם בעזרת כל הלחצנים שתבחרו.
  3. עידכון אונליין אם אחד הפרטים השתנה או שייצרתם שירות חדש, לא תצטרכו לעצב ולהדפיס כרטיסים חדשים וכמובן גם לחלק אותם. הכל מתעדכן אוטומטית אצל כל הלקוחות שלכם.
  4. ערוץ שיווק כלי שיווקי ופרסומי לעסק שלכם, מקום בו אתם מספרים על העסק, על השירותים שלו, המבצעים והדברים המיוחדים שהוא מספק.
  5. שמירה על הסביבה צמצום השימוש בכרטיסי ביקור מודפסים על מנת לשמור על העצים והיערות שנהרסים במהלך יצירת הנייר. בעיקר לנוכח הנתון כי 88% מהכרטיסים נזרקים לפח תוך שבוע מרגע החלוקה שלהם. ואינם משיגים את הקשר עם הלקוח כמו שהיינו רוצים וצריכים. לכן בעזרת שימוש בכרטיס דיגיטלי נשמור על הסביבה שלנו ירוקה יותר.
  6. חיסכון בכסף כרטיס דיגיטלי יחסוך לכם את העלות היקרה של הדפסה, ואת ההתמודדות עם בתי הדפוס.
  7. ויזואליות אין גבול לעושר האפשרויות לעיצוב כרטיס דיגיטלי, באופן שישדר את המסר המדויק של העסק שלך ויתפוס את העין של הלקוחות שלך. וכמו שכבר אמרו לפני "תמונה אחת שווה אלף מילים" ללא מוגבלות הדפוס בהדפסה, ככל העולה על רוחך.

לסיכום, כרטיס דיגיטלי הוא כל מה שהלקוח צריך לדעת על העסק שלכם בלחיצת כפתור. חוסך זמן וכסף ומאפשר ללקוחות לשמור על קשר בלי מגבלת הזמן והמקום. בעזרת הכרטיס הדיגיטלי העסק שלכם מקבל נוכחות ברשת וחשיפה ליותר לקוחות פוטנציאלים.

השתכנעתם?

יופי, עכשיו תנו לי את הכבוד להעניק לכם מהכישרון שבורכתי בו ומהניסיון הרב ולעצב לכם כרטיס שלא רק ידעו שהוא קיים, אלהיזכרו אותו. אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור הבא ואחזור אלכם בהקדם!

בכל מיקרה שתפו אותי בתגובות שלכם למאמר 🙂

נהנתם מהמאמר? שתפו אותו עם חבר :)

לשתפו בפייסבוק
לשתף בוואצאפ
לשתף במייל
לשתף בליקדין