למה חשוב לשים לב לפני שמתחילים לבנות אתר

הרבה בעלי עסקים רוצים אתר מרגישים שזה מה שהם צריכים וישר קופצים לבנייה בלי לשים לב לכמה דברים חשובים
 
👈 בניית אתר היא תהליך שלוקח זמן – אם אתם רוצים שהאתר יהיה מדוייק לצורך שלכם ויענה על הדרישות שלכם, זה דבר שלוקח זמן, לדייק, להבין וכמובן להוציא לפועל את כל החלום שלכם לכדי אתר.
 
👈 אנרגיה – חוץ מזמן אתם צריכים אנרגיה, אפיון האתר ואיסוף כל החומרים דורשת המון אנרגיה וזמן כמו שכבר אמרנו. לחשוב מה בדיוק יופיע מה נכנס ומה משאירים בחוץ, באיזה תוכן נשתמש, כל זה כדי שהעסק שלכם ואתם תוצגו בצורה שהכי מדוייקת ומשקפת אתכם. כל זה דורש אנרגיה.
 
👈 תחזוקה של האתר – האתר זה לא איזה חפץ שרכשתם וזהו. זה נכס שדורש תחזוקה. כמו רכב שרכשתם ולוקחים אותו לטיפולים לטסט. כך גם האתר דורש תחזוקה של התכנים שיהיו רלונטיים ועדכניים גם התוכנה עצמה שעוברת שידרוגים יש צורך לעדכן אותה על מנת לשמור על רמת אבטחה מקסימלית לאתר.
 
👈 קידום האתר – הוא לא מופיע ביום הראשון בעמוד הראשון של גוגל, זה דבר שלוקח זמן ועבודה, והיא משתלמת, אבל עד שהוא יגיע לשם כדי לשווק בנוסף בערוצים נוספים.
 
👈 עוד דבר על קידום האתר, כדאי לשים לב לכתיבת תוכן האתר, למילות מפתח ועוד, זאת תורה שלמה שייש אנשים שזה התחום שלהם. תעזרו בהם לפחות כדי להבין את הבסיס על מנת שיהיה לכם קל יותר לקדם את האתר שלכם אורגנית.
 
👈 מחיר – אתר זה דבר נכס שעולה בין כמה אלפים לעשרות אלפים, כל זה תלוי בגודל, מורכבות, כמו שאתם כבר יודעים (ואם לא אז רוצו לקרא) הכל תלוי באפיון. 
 
לבנות נכס דיגיטלי ברשת זה לא דבר שעושים בלי להתיעץ עם האנשים הנכונים. מקווה שזה נתן לכם כיוון ותשובות לשאלות שלכם.
 

אם אתם מרגישים שהכי נכון עבורכם שמישהו יבנה עבורכם את האתר שלכם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואחזור אלכם ונדבר.

ואם אתם רוצים לבנות את האתר שלכם לבד ורוצים עזרה והכוונה באפיון זאת לגמרי גם אפשרות!
 
אז לסיכום – אתר אינטרנט הוא לגמרי נכס מדהים שאני מאחלת לכל בעל עסק, הוא מלא ביתרונות מטורפים, באופן שניתן להציג את התדמית שלכם, את העסק שלכם, אתכם!
 
 

נהנתם מהמאמר? שתפו אותו עם חבר :)

לשתפו בפייסבוק
לשתף בוואצאפ
לשתף במייל
לשתף בליקדין